0%

Dlaczego Accerus

AccerusDlaczego Accerus

Dzięki posiadanemu doświadczeniu i sprawdzonych Partnerach gwarantujemy naszym Klientom:

Szybkość ofertowania. Ponad 90% ofert gotowych w ciągu 24 godzin.

Krótkie terminy dostaw. Realizacja zamówienia w terminie nieprzekraczającym 14 dni.

Optymalne cenowo rozwiązanie dla każdego projektu dzięki zastosowaniu sterowników dopasowanych zasobami do wymagań projektu.

Automatykę dedykowaną do projektu i typu centrali dzięki czemu nasze rozwiązania zawsze przewyższają rozwiązania proponowane przez producentów central wentylacyjnych.

Kompletną dokumentację. Do każdego zamówienia Klient otrzymuje pełną dokumentację, tj. dokumentację szafy sterowniczej, schematy, listy kablowe, listę elementów z określeniem miejsca montażu tak aby zminimalizować możliwość popełnienia błędów przy instalacji.

Rożne rodzaje wykonania szaf, w zależności od wymagań obiektowych. W zależności od zapotrzebowania szafy wykonujemy od tworzywowych wewnętrznych do metalowych zewnętrznych z falownikami zabudowanymi w szafie. Podstawowe wykonanie szafy posiada IP65.

Wsparcie i serwis. Wspieramy naszych Klientów na każdym etapie przygotowywania oferty i realizacji zamówienia świadcząc także usługi okablowania i uruchomienia automatyki.

Automatykę gotową do uruchomienia. Dostarczona automatyka jest zawsze testowana przed wysyłką dzięki czemu jest gotowa do uruchomienia. Nasz Klient zawsze otrzymuje zaprogramowany sterownik czy też zaprogramowane falowniki.

Systemy BMS na sterownikach UCS, Carel, TAC dzięki czemu zawsze dopasujemy się do wymagań i budżetu Klienta.

Możliwość wykonania automatyki OEM.

image
http://accerus.com/wp-content/themes/yunik-installable/
http://accerus.com/
#800000
style1
scrollauto
Loading posts...
#212121
on
none
loading
#212121
Sort Gallery
http://accerus.com/wp-content/themes/yunik-installable
on
yes
yes
off
on
off
off